Navigation Menu+

Zjazd linowy – marzenie z dzieciństwa

Posted on lip 21, 2022 by in dzieci |

Zjazd linowy to atrakcja, która przykuła uwagę niejednego dziecka, jak i dorosłego. Przez dzieci postrzegana jest z pewnością jako nietuzinkowe urozmaicenie, zupełnie inne niż zwyczajne huśtawki czy drabinki na placu zabaw. Dorośli zaś kojarzą to raczej z parkami linowymi, a zatem z odrobiną adrenaliny, która towarzyszy zazwyczaj rozrywkom na wysokościach. Wszystko ma niewątpliwie jeden wspólny mianownik – wyśmienitą zabawę! 

Zjazd linowy – odpowiednia rozrywka dla Twojego dziecka 

Zjazd linowy na plac zabaw to odpowiednia opcja do zamontowania w ogrodzie. By sprawić radość swoim pociechom, każdy rodzic w przypadku posiadania ogrodu ma możliwość zamontowania zjazdu linowego we własnym domu. Pozwoli to na dostarczenie rozrywki i umożliwi doskonalenie umiejętności akrobatycznych. Pobudzi wyobraźnie i wspomoże potrzeby sensoryczne. 

Tyrolka z siedziskiem  – wygoda i zabawa w jednym 

Produkt skonstruowany jest w taki sposób, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom rozrywkę na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Uchwyt wykonany jest z antypoślizgowego materiału, który zapobiegnie niebezpiecznym sytuacjom podczas zjazdów. Do zestawu dołączone jest także siedzisko, które uczyni zabawę jeszcze wygodniejszym i nie przemęczy dłoni maluchów. Cały mechanizm zamknięty jest w obudowę, co zapobiegnie przed kontaktem dłoni z liną i zapobiegnie potencjalnym zranieniom. 

Zjazd linowy na plac zabaw – nie może go tam zabraknąć 

Twórcom placów zabaw i miejsc rekreacji dla najmłodszych z pewnością jako jeden z pierwszych pomysłów przychodzi do głowy właśnie zjazd linowy. Sprawdzi się doskonale jako bodziec do integracji dzieci w każdym wieku na rekreacyjnej przestrzeni miejskiej. Produkt ten jest wytrzymały, dzięki czemu intensywna i codzienna eksploatacja nie będzie problemem i zagwarantuje niezawodność podczas użytkowania. Utrzyma on wagę nawet do 80 kilogramów, dlatego nawet starsze dzieci będą mogły w sposób bezpieczny korzystać ze zjazdu linowego na placu zabaw.