Navigation Menu+

Modlitwa za nienarodzone dziecko

Posted on gru 28, 2022 by in informacje |

Ciąża to cud, który wiąże się z trudną do opisania radością. Szczególnie wtedy, gdy wiadomość o stanie błogosławionym poprzedzona jest wielomiesięcznymi lub kilkuletnimi staraniami. Stąd też, kiedy w końcu pojawią się upragnione dwie kreski, to przyszli rodzice mimo że są przepełnieni szczęściem, odczuwają czasami obawy i niepewności. Bo przecież chcą dla swojej pociechy jak najlepiej, ale równocześnie zdają sobie sprawę z tego, że wszystko może się zdarzyć. Dlatego też, żeby zapewnić dziecku lepszy start i zadbać o to, aby DNA zostało wzmocnione, warto skorzystać z modlitwy za nienarodzoną pociechę. 

Jakie korzyści płyną z modlitwy za nienarodzone dziecko? 

Wiele cech przekazywanych jest z pokolenia na pokolenie. I to zarówno tych pozytywnych, jak również takich, które niekoniecznie chcielibyśmy odziedziczyć. Wszystko bowiem zapisane jest w DNA. Modlitwa za nienarodzone dziecko pozwala na jego poprawienie oraz udoskonalenie. Mowa przede wszystkim o wzmocnieniu DNA fizycznego oraz poprawieniu DNA energetycznego. Każdy rodzic, który chce dla swojej pociechy wszystkiego co najlepsze, powinien podarować mu ten niezwykły prezent. Zastanawiasz się, czy jest jakiś konkretny czas, kiedy powinno się przeprowadzić modlitwę za nienarodzone dziecko? Otóż możliwe jest to przez cały okres ciąży – od poczęcia aż do narodzin. Trymestr ciąży nie ma znaczenia, bo modlitwa zawsze jest tak samo skuteczna. 

Okres ciąży jest wyjątkowy dla kobiety, dlatego warto, żeby zadbała również o siebie. Zbawienne mogą okazać się medytacje, które redukują stres, pozwalają się wyciszyć i wykazują pozytywny wpływ na ogólne funkcjonowanie organizmu. A praca nad oddechem może przydać się podczas porodu. Jesteś zainteresowany bioenergoterapią? Chcesz zgłębić tajniki Psychologii Duchowej lub medytacji? Strona internetowa Zbigniewa Jana Popko to miejsce, gdzie poznasz wiele cennych wskazówek i odpowiedzi na nurtujące pytania, a także możesz umówić się na sesje uzdrowieniowe i bioenergoterapię online. Zapraszamy do zakładki „sklep” oraz do kontaktu!