Navigation Menu+

EcoToys – drewniane zabawki na miarę XXI wieku

Posted on Mar 18, 2019 by in dzieci, pasje, zakupy | 0 comments

Co jeszcze podbiło serca matek i niemowlaków?

Oczywiście nie mogło zabraknąć delikatnej tkaniny jaką jest kocyk dla niemowlaka wykonany z muślin bawełny. Otulacz jest dwustronny co sprawia, że pomimo swojej lekkości i delikatności, uchroni dziecko przed chłodniejszymi wieczorami zarazem nie pozwoli dziecku za bardzo się zgrzać w upalne dni. Czy wiedziałaś, że kocyk może służyć jako pościel w łóżeczku jak i w wózku podczas spacerów. Można nim również otulić dziecko. https://www.cosycott.pl/kocyki-dla-dzieci-i-niemowlat

Dzięki tkaninie muślin bawełna można używać kołderki o każdej porze roku. Czy otulacz muślinowy należy dbać podobnie jak o kocyk bambusowy? Sposób prania jest następujący: kocyk można prać w pralce w temperaturze 30 stopni, a wirowanie może uszkodzić włókna. Otulacz powinno się suszyć na płasko w celu utrzymania idealnej formy. Podobnie jak w przypadku kocyka bambusowego należy używać jedynie delikatnych środków nie zawierających wybielaczy oraz chloru.

Szukasz bezpiecznych i ekologicznych zabawek dla swojego dziecka, mając dość plastikowych chińskich produktów? Od 2012 roku na rynku obecne są ekologiczne drewniane produkty polskiej marki EcoToys. Producent kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem i funkcjonalnością zabawek, pamiętając również, że najważniejszą rolą zabawek jest dawanie dzieciom radości.

Połączenie tradycji z nowoczesnością
Firma EcoToys łączy tradycyjne drewniane zabawki z nowoczesnym wyglądem, który zadowoli każde dziecko. W ofercie znajdziemy m.in. drewniane domki dla lalek, klocki, jeździki i pchacze, oraz zabawki edukacyjne.

Grupy wiekowe
EcoToys tworzy zabawki przeznaczone dla trzech grup wiekowych. Pierwsza z nich obejmuje dzieci, które skończyły 12 miesięcy (12+). Zabawki te ukierunkowane są na rozwój motoryczny dziecka. Dla tej grupy wiekowej możemy wybrać m.in. domek drewniany dla lalek. Kolejna grupa to maluchy, które przekroczyły 18. miesiąc życia (18+). Te zabawki mają przede wszystkim uczyć, dlatego też w tej kategorii możemy znaleźć m.in. pchacze, kostki i klocki. Ostatnia grupa, do której należy też największa ilość produktów, to grupa 36+, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jeśli nasze dziecko kocha lalki Barbie, domek dla lalek będzie doskonałym prezentem. Jeśli natomiast woli budować, zdecydujmy się na zakup drewnianych klocków EcoToys.

Certyfikaty
Marka EcoToys może pochwalić się licznymi certyfikatami, potwierdzającymi bezpieczeństwo i ekologię ich produktów. Zabawki EcoToys spełniają Europejskie Dyrektywy tzw. Nowego podejścia, ukierunkowane na bezpieczeństwo, ochronę zdrowia i środowiska. Co więcej, EcoToys posiada również certyfikat SGS i TUV, świadczące o wysokiej jakości produktów, oraz certyfikat FSC, potwierdzający, że drewno, z którego wykonywane są zabawki, pochodzi z legalnych upraw.

Dodatkowe zalety EcoToys
Każdy kupujący w oficjalnym sklepie EcoToys może dodatkowo liczyć na wysyłkę w 24 godziny, darmową dostawę, 24-miesięczną gwarancję oraz okres 30 dni na zwrot produktów.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *