Navigation Menu+

Gdzie znaleźć gadżety dla dzieci, które ułatwią życie rodzicom?

Posted on Lis 28, 2016 by in dzieci, informacje, styl życia | 0 comments

Potrzebujecie pilnie zimowego śpiworka do spacerówki. Macie konkretne wymagania, ale brak pomysłów, jak tego rodzaju rzecz znaleźć w internecie. Po kilkudniowych poszukiwaniach poddajecie się i stwierdzacie, że taka rzecz istnieje tylko w Waszej głowie. Brzmi znajomo? Taka historia przydarzyła się założycielom sklepu internetowego Gadzetydlamam.pl, Agnieszce i Wojtkowi, którzy zamiast rezygnować z poszukiwań, postanowili założyć sklep dla rodziców, takich jak oni. Sklep, w którym nie znajdziecie zabawek, a jedynie przydatne wszystkim rodzicom gadżety.

„Gadżetowi rodzice”
Założyciele sklepu sami siebie nazywają „gadżetowymi rodzicami”, a dzięki swojej pasji do wyszukiwania ciekawych i naprawdę przydatnych gadżetów, tysiące Polaków może korzystać z mnóstwa ciekawych rozwiązań. Właściciele sklepu służą także radą i obiecują nie zostawić nas w potrzebie, jeśli szukamy rzeczy, której nie ma aktualnie na ich stronie.

Co znajdziemy na stronie?
Sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci Gadzetydlamamy.pl zachwyci każdego rodzica już od pierwszej wizyty. Akcesoria zostały pogrupowane na 11 kategorii, wśród których znajdziemy m.in. gadżety do szkoły i przedszkola, do spania, jedzenia i picia, artykuły przydatne przy kąpaniu malucha, gadżety dziecięce do samochodu i wózka, torby, gryzaki, nosidła i wiele innych gadżetów, o których istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia. W osobnych zakładkach znajdziemy także nowości i promocje.

Przykładowe gadżety
Akcesoria dla niemowląt, które znajdziemy w sklepie to m.in. Szumiący Miś, który pomoże naszemu dziecku zasnąć, a także strażnik smoczka i gryzaka, dzięki któremu maluch już go więcej nie zgubi. Przydatne gadżety dla mamy i taty, takie jak klipsy do przytrzymywania kocyka, czy lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie pomogą zachować bezpieczeństwo malucha. Znajdziemy tu również pluszowe lampki noce, dzięki którym nasze dziecko będzie spało spokojnie, kubek niewysypek i niekapek, które nie pozwolą zabrudzić ubranka i podłogi, oraz wiele innych prostych, ale niezwykle pomysłowych gadżetów.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *