Navigation Menu+

Gryzaki dla niemowląt -które najlepsze?

Posted on Wrz 15, 2019 by in dzieci | 0 comments

Gryzaki dla niemowląt to niezbędny produkt dla każdego ząbkującego niemowlaka. Proces ząbkowania może powodować znaczne dolegliwości bólowe oraz równie nieprzyjemne swędzenie dziąseł, ale dzięki gryzakom dla niemowląt można nie tylko ograniczyć przykre doznania dziecka, ale i usprawnić proces pojawiania się nowych zębów.

Proponujemy Państwu gryzaki dla niemowląt wykonane z trzech różnych materiałów:
żelowe, silikonowe oraz elastyczne.

Gryzaki żelowe zawierają gęsty żel, dzięki któremu po schłodzeniu w lodówce długo utrzymują niską temperaturę, która jeszcze bardziej pomaga złagodzić ból dziąseł. Gryzaki silikonowe również chłodzimy w lodówce i stosujemy z żelem łagodzącym ból ząbkowania. Polecamy również gryzaki elastyczne Pierwsze Ząbki, wykonane ze specjalnego elastycznego materiału o pofałdowanej strukturze, która idealnie masuje dziąsła dziecka.

Wszystkie oferowane przez nas gryzaki dla niemowląt powstały z trwałych i bezpiecznych materiałów, wolnych od Bisfenolu A i wszystkie mają małą i lekką konstrukcję umożliwiającą wygodne trzymanie gryzaka w małych rączkach dziecka. Ich pofałdowana i zróżnicowana struktura masuje dziąsła dziecka i przynosi mu ulgę.

Oferta żelowych gryzaków dla niemowląt jest najbardziej zróżnicowana: proponujemy je Państwu w różnych wzorach (kwiatek, banany, ślimak i miś), rozmiarach i kolorach. Silikonowe gryzaki dla niemowląt posiadamy w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru; różowej i błękitnej. Gryzaczki silikonowe Pierwsze Ząbki pakowane są po dwie sztuki: w kolorze niebieskim i zielonym.

Mimo pewnych różnic w rozmiarach, wszystkie nasze gryzaki dla niemowląt są dostosowane do małych rączek dziecka, dzięki czemu poza kojeniem bólu związanego z ząbkowaniem pozwalają mu ćwiczyć uchwyt dłoni. Są łatwe do utrzymania w czystości, a ich delikatne, pastelowe kolory są przyjemne dla oka.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *