Navigation Menu+

Bezpieczne place zabaw – jakie certyfikaty nas o tym poinformują?

Posted on Lip 5, 2017 by in informacje | 0 comments

Mając na uwadze dobro naszych dzieci, znaczącą uwagę przykładamy już nie tylko do ilości zabawy w ciągu dnia, ale również jakości spędzania przez nich czasu wolnego. Aby już nie bać się nieustannie o ich bezpieczeństwo i zadbać o swoje zdrowie psychiczne, warto zainwestować w całkowicie sprawdzone i przetestowane zabawki. Wiedząc czym bawią się nasze dzieci, my możemy spać spokojnie.

Wymogi jakie muszą spełniać place zabaw

Każdy z zaprojektowanych i skonstruowanych zarówno przez naszą firmę, jak i przez innych producentów, placów zabaw, jeszcze przed dystrybucją, musi zostać dokładnie sprawdzony i przetestowany. Dla uzyskania potwierdzenia niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania, obiekty te muszą zdobyć szereg dokumentów, potwierdzających ich brak wad i zgodność z założonym przeznaczeniem. Produkty firmy Aktiv to place zabaw z atestem, a więc stanowią całkowicie bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci. Dodatkowo, place zabaw naszego autorstwa, to place zabaw z certyfikatem zgodności z normą, posiadające specjalny znak bezpieczeństwa oznaczany symbolem – „B”.

Jak przeprowadzić właściwy montaż placów zabaw?

Oprócz kupna poszczególnych elementów, należy również w odpowiedni sposób zrealizować cały montaż placów zabaw. Warto do tego celu wynająć specjalistyczną ekipę monterską, na przykład w firmie, w której dany plac zabaw został kupiony. Dzięki takiej decyzji, będziesz miał pewność, że wszystkie elementy zostały postawione prawidłowo a Twoje dzieci będą mogły z nich bezpiecznie korzystać.

Dbamy o bezpieczeństwo

Aktiv, jako producent placów zabaw z wieloletnim stażem, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich pociech, stawia na wysoką jakość tworzonych placów zabaw. Wszystkie zarówno gotowe konstrukcje, jak również pojedyncze zabawki posiadają niezbędne dokumenty, w tym certyfikaty i atesty, dzięki którym każdy klient dostaje dokładnie to, za co zapłacił.

Korzystając z naszych produktów, masz pewność, że zakupione place zabaw to dokładnie sprawdzone zestawy, których użytkowanie jest całkowicie bezpieczne. Sprawdź naszą pełną ofertę!

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *